Meditace

28. ledna 2018 v 7:41 |  mé názory
Ahojda

Skoro každý si myslí že meditace se dělá tak že si sednete do tureckého sedu a položíte si ruce na kolena a z pěsti uděláte kroužek, přitom dělátě pazvuk oum.
TAK TO NENÍ!

Sedíte na zami dáte si nohu na nohu a ruce položíte na kolena do toho "kroužku" musíte narovnat záda. Ale neděláte žádný retardovaný zvuky.
Těhle poloh meditačních je více. Jde o to že musíte být v klidu.

S kamarádkou a zároveň spolužačkou jsme byli na vedené meditaci.
Trošku jinačí, ale bylo to fajn.

Lehnete si na zem (matrace či deka). Břichem nahoře ruce si položíte kousek od těla a dlaní nahoru. Uděláte pár uvolňovacích cvičení. Zatnete ruku povolíte a takhle postupně celé tělo.
Pak vás začne provázet po barevných schodech a říká vám význam barev. Když vylezete až nahoru po schodech. Řekne vám vstup do světla. Nacházite se ve svém duševním pokoji. Je tam co máte rádi kde si odpočinete a načerpáte energii. Ulehněte nebo si sedněte do nejvíc příjemné části. Dávejte pozor, někdo k vám jde a může to být kdokoliv. Dotyčný vám může chtít něco říct, nebo vás jenom obejmout. Nechá vám chvíli času a pak se musíte rozloučit a jít.
Opět se vracíte stejnou cestou a pak vás přivádí zpět.

Můžu říct že tohle byla zajímavá zkušenost, i když jsem si přišel jako skouřenej.Každý to prožívá jinak.

Co se stalo mě : No asi mě každý bude mít za blázna. Nojono.. Mě to ale netrápí.
Na schodech stála žena ve smutečních šatech. Do obličeje jí nebylo vidět. Šla celou dobu se mnou. Když jsem vešel do toho "světla" hroznou dobu jsem padal dolů. Pak jsem se ocitl na místě které ani neznám noční obloha v lese. Vedle mě byl domek a u něj lavice usadil jsem se na lavici a díval se do dáli. Přicházela osoba nejdřív byla jedna a pak čtyři. Uplně vouu co to??
Děda který už umřel, Ex přítel, synovec a s nimi byla ještě žena zahalená ve smutečním.
Jediný kdo nic neřekl byla ona a ani s nimi neodešla. Stála tam u mě a najednou zmizela.
Na zpět, už se mnou nevracela.

Význam ženy. No asi takhle je toho více : smrt, strach z něčeho, člověk kterého brzy poznám a nebo můj duchovní průvodce.

Každopádně není na to nic špatného. Nežli začnete říkat co to tu melu za sra..ky. Zkuste to ve vašem okolí najít a jít to zkusit nic na tom není.

Děkuji za přečtení :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stories-of-a-chaotic-mind stories-of-a-chaotic-mind | Web | 2. února 2018 v 10:01 | Reagovat

Pekny clanek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama